LIPDUKAI GAMYKLOMS

BIPAmark, tai tiesiog lipdukas, kurio viena pusė padengta didelės fiksacijos natūraliais bituminiais klijais, tvirtai sukimbančiais su paviršiumi. Spauda ant lipduko yra apsaugota papildomu skaidriu poliuretano ir antislydiminiu perdirbto stiklo duženų sluoksniu. Unikali technologija užtikriną paviršiaus atsparumą mechaniniam automobilių ir pėsčiųjų bei aplinkos poveikiams. 

Sistema specialiai sukurta naudoti lauke, viešosiose erdvėse. Prie jos neprikimba purvas, dažai. Todėl BIPAmark paviršių lengvai nuvalysite nuo nešvarumų ar grafiti.

Jie pasižymi atsparumu įplyšimams bei įdrėskimams, per juos gali važinėtis autokrautuvai, automobiliai, vilkikai bei vaikščioti pėstieji. Šie ženklai skirti ilgalaikiam naudojimui, atsparūs UV spindulių poveikiui todėl neblunka. Ženklai turi lipnų pagrindą, todėl yra greitai ir lengvai klijuojami pasirinktose vietose. Patalpų ženklinimas šiais ženklais nereikalauja didelių laiko bei darbų sąnaudų. Lipdukai naudojami pėsčiųjų ir trasnporto priemonių krypčių bei zonų ženklinimui, saugos informacijos perdavimui.

Šviečiančių tamsoje – ženklų ir juostų gamyboje yra naudojami fotoliuminescenciniai pigmentai, kurie pasižymi savybėmis absorbuoti, sukaupti ir išskirti šviesą, todėl po 10-20 minučių šviesos absorbcijos, tamsoje jie gali švytėti apie 8-10 valandų ir ilgiau. Viena iš sričių, kurioje tokie ženklai ir fotoliuminescenciniai pigmentai naudojami yra darbų saugos ir priešgaisrinės saugos sritys.

 

Bipamark lipnios antislydiminės juostos yra tvirtos, atsparios atmosferos, cheminių ploviklių, vandens ir drėgmės poveikiui. Juostą galima klijuoti tiek lauke, tiek vidaus patalpose. Ant juostų galima perkelti papildomai bet kokį norimą užrašą, ar paveiksliuką.

 

BIPAmarkTM privalumai:

Galimybė pateikti neriboto dydžio ir formos fotografinės kokybės atvaizdus ar kitokią informaciją.

Puikiai tinka ženklinimui, prekių ženklų, įmonių, renginių reklamai, ar kitokio pobūdžio informacijos skleidimui.

Atsparus blukimui ir UV spindulių poveikiui.

Lengvai valomas ir prižiūrimas.

Neslystantis paviršius.

Lengvai ir greitai įrengiamas.

 

    

  

GAUK PASIŪLYMĄ PER VIENĄ DIENĄ!
+370 (616) 54 014
Prašome užpildyti visus privalomus laukus
Jūsų komentaras *
Vardas *
El. pašto adresas*
Telefono numeris
* - privalomi laukeliai
Dėkojame, Jūsų klausimas sėkmingai išsiųstas. Netrukus susisieksime su Jumis ir atsakysime į rūpimą klausimą.